Strona wymaga JavaScriptu!!!
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScriptu lub jest on wyłączony w ustawieniach przeglądarki.

Telewizja Kablowa Słupsk - Kanał 6
Sp. z o.o.

76-200 Słupsk, ul. Bora Komorowskiego 7
Redakcja: 59 843 1000, Biuro Obsługi Klienta: 59 8437 666, 19486

Serwis

Pampersy z promilami

Lębork | piątek, 05.07.2013


Kategorie: [ Na sygnale (Policja/Straż) ]

Pampersy z promilami

Pampersy z promilami

W nocy na ulicy Armii Krajowej w Lęborku doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca fordem pijana kobieta nie opanowała pojazdu, uderzyła w betonową przydrożną lampę i z całym impetem wpadła w metalowy płot i stojące za nim reklamy. Jak powiedziała policjantom, spieszyła się po… pampersy dla dziecka.
Świadkowie zdarzenia opowiadają, że prowadzony przez kobietę samochód jechał ulicą Armii Krajowej z nadmierną szybkością. Najprawdopodobniej, wjeżdżając w zakręt, pojazd wpadł w poślizg i rozpędzony uderzył w lampę, po czym staranował metalowe ogrodzenie.
Daniel Pańczyszyn, oficer prasowy KPP w Lęborku poinformował, że oficer dyżurny kilka minut po godzinie 23 otrzymał wczoraj zgłoszenie o kolizji. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci zastali samochód wbity w przydrożną latarnię. Jak się potem okazalo, kierująca pojazdem miała 1,3 promila alkoholu w organizmie. Pijana kobieta całe zajście tłumaczy pośpiechem związanym z kupnem… pampersów dla dziecka. W tej sprawie prowadzone będzie postępowanie karne. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi kierującej fordem do dwóch lat pozbawienia wolności. Dodatkowo odpowiadać będzie za spowodowanie kolizji drogowej.
Rzecznik lęborskiej policji dodaje, że w wielu wypadkach, kiedy za kierownicę samochodu siada pijany kierowca, kończy się to tragicznie. Szczęście, tym razem nikomu nic się nie stało. Rozbity samochód trafił na policyjny parking, a pijana kobieta utraci prawo jazdy na okres co najmniej dwóch lat. Sprawczyni kolizji dodatkowo zapłaci wysoką grzywnę.

(opr. jwb)
niedziela 11.12.2016 r.
346 dzień roku

wschód słońca: 09:03
zachód słońca 16:27

WSZYSTKO

SŁUPSK

LĘBORK

inne

szukaj

Gdzie:

 wszystkie  którekolwiek

donieś / zapytaj


polecamy

Fakty Sportowe
Sesje rady Miasta Słupska
Stowarzyszenie Nasz Słupsk